Ogólnie o SprutCAM

SprutCAM X / Ogólnie o SprutCAM
PROGRAMOWANIE CNC W CAM SZYBCIEJ I WYDAJNIEJ

Program CAM - SprutCAM X

SprutCAM X to intuicyjny i wydajny program CAM do generowania programów NC dla frezarek, tokarek, tokarko-frezarek, drutówek, centrów obróbczych oraz robotów CNC. Ten program CAM umożliwia tworzenie technologii obróbki CNC i programów NC dla maszyn takich firm jak: HASS®, Fanuc®, DMG Mori®, Dematec, Micron®, Hurco®, Hermle®, Okuma®, Grob®, Avia® o różnej kinematyce i w razie potrzeby może być dopasowany do niemalże każdego dostępnego sterowania NC tj. np. Heidenhain®, Fanuc®, Sinumerik®, Haas®, Mazatrol®, Okuma® itp.

Jedną z wielu istotnych zalet programu jest intuicyjny interfejs użytkownika oraz zaawansowany silnik pracy czyniący z systemu szybkie oraz elastyczne środowisko do optymalnego programowania maszyn CNC.

Program CAM programowanie CAM

SPRUTCAM X | FUNKCJONALNY PROGRAM CAM

DO PROGRAMOWANIE CNC

POLSKI INTERFEJS

Interfejs programu CAM jest w języku polskim, jednak można również korzystać z innych wersji językowych!

SZYBKA NAUKA

Bez większych problemów opanujesz możliwości i polubisz pracę ze SprutCAM X. To jeden z najbardziej intuicyjnych programów CAM do programowanie CNC!

PROFESJONALNE WSPARCIE

Nasz doświadczony zespół techników CAM służy pomocą i radą wszystkim użytkownikom SprutCAM X programującym maszyny CNC!

DUŻE MOŻLIWOŚCI

Korzystaj z wielu możliwości tworzenia technologii obróbki CNC w naszym systemie CAM. Masz dostęp do wielu zaawansowanych strategii CAM!

WIELE MODUŁÓW CAM

SprutCAM X posiada wiele modułów, które w miarę narastających potrzeb można dokupić, Jeśli specjalizujesz się w obróbkach frezarskich CNC to możesz rozwinąć możliwości CAM np. o obróbki tokarskie CNC!

WERSJA DEMO

We własnym zakresie możesz przetestować SprutCAM X. Pobierz demo i w razie potrzeby skorzystaj z naszego wsparcia lub prezentacji.

RÓŻNE FORMY LICENCJI

Możesz skorzystać z różnych form licencji programu CAM tj. licencja programowa lub licencja sprzętowa (na kluczu USB).

BEZTERMINOWA LICENCJA

Nasz program CAM dostarczany jest na licencji bezterminowej! Licencja nigdy nie wygaśnie i będziesz mógł z niej zawsze korzystać i programować swoje obrabiarki CNC!

PROGRAM CAM

Program CAM - SprutCAM X

CAM (Computer Aided Manufacturing) to oprogramowanie, które służy do automatyzacji procesów produkcyjnych poprzez wykorzystanie danych z modeli CAD (Computer Aided Design). Program CAM generuje narzędzia i ścieżki ruchu, które są potrzebne do wykonania danego produktu lub części.

Programy CAM wykorzystywane są w wielu branżach, takich jak przemysł metalowy, drzewny, lotniczy, samochodowy czy medyczny, do produkcji elementów o złożonej geometrii i wysokiej precyzji.

Korzystając z programów CAM, projektanci i inżynierowie mają możliwość tworzenia kompletnych, zintegrowanych rozwiązań produkcyjnych, które pozwalają na szybsze i bardziej efektywne wytwarzanie produktów. Oprogramowanie CAM umożliwia optymalizację procesów produkcyjnych, poprawę jakości i skrócenie czasu produkcji.

W procesie pracy z programami CAM, model CAD jest importowany do oprogramowania CAM, gdzie jest analizowany i przetwarzany. Następnie generowany jest kod NC, który jest wysyłany do maszyny CNC w celu wykonania danej części lub produktu.

ZESPÓŁ WDROŻENIOWY CAM

O NAS

Od wielu lat zajmujemy się oprogramowaniem CAM i programowaniem CNC. Wykonaliśmy już setki godzin szkoleń i dziesiątki bezpośrednich wdrożeń w firmach produkcyjnych posiadających maszyny CNC. Napisaliśmy i wdrożyliśmy setki postprocesorów. Mieliśmy do czynienia z wieloma typami maszyn i typami sterowań CNC!

Programowanie CNC w programie CAM?

Zaufaj naszemu doświadczeniu, które przekłada się na profesjonalną obsługę techniczną.

programowanie cnc program cam