Nowe wersja SprutCAM x 17 – już dostępna

Firma SprutCAM Tech ogłasza wydanie nowych wersji swojego flagowego oprogramowania CAD/CAM.

Jak można krótko opisać SprutCAM X 17 i SprutCAM X Robot 17? To rozwiązania CAD/CAM dla twórców nowej generacji i tworzą kompletny ekosystem oprogramowania. Producent zapewnia, że są to obecnie najpotężniejsze i najbardziej funkcjonalne wersje, a jednocześnie łatwe w nauce i obsłudze.

SprutCAM X to system CAD/CAM, który idealnie nadaje się dla technologów CNC nowej generacji!

Jedną z oczekiwanych innowacji w wersji 17 jest Multiproject, który usprawnia przepływ pracy w celu uzyskania większej efektywności czasowej co ułatwia ponowne wykorzystanie podobnych podejść w wielu projektach.

sprutcam multiproject

Następnym dodatkiem jest funkcja Snapshots, która działa jak funkcja cofania w przepływie pracy CAM. Automatycznie tworzy snapshoty wyzwalane zdarzeniami, oferuje funkcję szybkiego cofania i zapewnia menedżera podglądu.

sprutcam x nowości 17

budowany moduł CAD otrzymuje menu i okna zoptymalizowane dla monitorów HD, lepszą wydajność i stabilność, nowe operacje: zaokrąglenia i fazowania oraz ulepszone operacje logiczne. Dodatkowo wprowadzono nowe funkcje szkicowania.

sprutcam cam

Funkcja pliku konfiguracji maszyny znacznie skraca czas, szczególnie dla użytkowników, którzy pracują nad wieloma projektami ze standardowymi częściami. Umożliwia szybkie i łatwe przeniesienie cyfrowych maszyn, ustawień i narzędzi z szablonu.

sprutcam nowości

Funkcja raportu obróbki została całkowicie zmieniona i oferuje obecnie raporty zawierające tylko istotne treści, szybkie generowanie, wysokiej jakości obrazy wyjściowe, świeży i intuicyjny interfejs użytkownika, zaawansowany tryb ekspercki z rozbudowanymi ustawieniami, precyzyjną kontrolę nad grafiką, szeroką gama szablonów raportów i funkcję eksportu do wiele formatów.

system cam

Wprowadzono nowe inteligentne wskazówki umożliwiające szybką nawigację po parametrach, czyniąc je interaktywnymi i intuicyjnymi, pomagając nowym użytkownikom poruszać się po setkach parametrów technologicznych.

Nowy SprutCAM X wprowadza ulepszenia w wyglądzie i interfejsie, a zmiany zapewniły lepszy balans kolorów podczas wielogodzinnej pracy. Zmiany te skutkują jednym oknem do wszystkiego, trzymającym wszystkie niezbędne narzędzia blisko siebie, a także prostym projektem, który eliminuje rozpraszanie i utrzymuje spójny przepływ pracy.

Zobacz nowości w prezentacji filmowej: