Referencje

SprutCAM X / Referencje

Użytkownikami SprutCAM są m.in.:

null

FOX FITTINGS

Programuje w SprutCAM

Firma FOX FITTINGS jest jednym z wiodących producentów kształtek elektro-oporowych oraz zaworów kulowych z polietylenu na rynku europejskim. Dział Obróbki CNC wytwarza formy pod oferowane przez firmę produkty. W celu rozwoju narzędziowni i usprawnieniu procesu produkcyjnego firma rozpoczęła programowanie obróbki swoich detali w oprogramowaniu SprutCAM.


null

FNS

Programuje w SprutCAM

Fabryka Narzędzi Specjalnych (FNS) jest narzędziownią gwarantującą najwyższej jakości narzędzia oraz trwałe i niezawodne produkty. Zróżnicowany park maszynowy pozwala na obróbkę mechaniczną wszelkich rodzajów materiałów. Używamy programu SprutCAM oraz współpracujemy z jego dystrybutorem w Polsce od wielu lat z czego jesteśmy z bardzo zadowoleni.


null

StanPaul

Programuje w SprutCAM

StanPaul zajmuje się obróbką materiałów kompozytowych typu Corian. Znaczną częścią cyklu produkcyjnego jest przygotowanie co raz to nowych form i szablonów na centrach obróbczych. SprutCAM wg firmy jest prosty w obsłudze i intuicyjny. Stworzenie ścieżki zajmuje dosłownie kilka chwil. Argumentem skłaniającym do zakupu jest profesjonalna obsługa ze strony Premium Solutions Polska!


null

AME Systems

Programuje w SprutCAM

Firma AME Systems dzięki specjalizuje się w obróbce bardzo skomplikowanych elementów. Głównymi odbiorcami firmy jest branża Automotive oraz przemysł budowy maszyn. "Po analizie i testach różnych systemów CAM dostępnych na rynku zdecydowaliśmy się na zakup programu SprutCAM... co pozwoliło nam znacznie skrócić czasy programowania oraz ustawiania maszyn CNC".


null

Alwer

Programuje w SprutCAM

Firma Alwer Centrum Obróbki Skrawaniem CNC posiada bogato wyposażony park maszyn CNC oraz długoletnie doświadczenie w zakresie obróbki CAM. "Dotychczas realizowaliśmy zlecenia używając z ESPRIT lecz w związku z ciągłym rozwojem zdecydowaliśmy się zakupić program SprutCAM, który daje większe możliwości programowania CAM".